MENÜ

Ertekin Elektronik Tic. ve San. A.Ş.

Hakkımızda;

1967 yılında Ertekin Ticaret olarak Selahattin Ertekin tarafından Erzincan, Türkiye’de kurulmuş olup, 1979 yılında faaliyetlerine İstanbul’da devam etmek üzere taşınmıştır. Kurulduğu günden, 1979 yılına kadar Elektronik Beyaz Eşya/Kahverengi Eşya/Teknik Elektronik malzemelerin toptan ve perakende satış faaliyetlerini yapmıştır. 1979 yılından 1987 yılına kadar Elektronik Aksesuar / Teknik Malzeme ve Teknik el aletleri toptan satışını yapmaktaydı. 1987 yılında Ertekin Elektronik A.Ş. olup diğer aile bireylerinin de katılması üzerine, birçok marka ve ürünlerin Türkiye Distribütörlüğünü alarak kendi ithalatlarına başlamıştır. Ertekin Elektronik A.Ş., 1987 yılından günümüze kadar birçok markanın distribütörlüğünü almış olup, değerli iş ortakları ile ağırlıklı olarak Profesyonel Ses / Işık Sistemleri, Elektronik Aksesuarlar, Teknik Elektronik Malzemeler ile Hi-Fi/Hi-End Ev Sinema Müzik Sistemleri ve Aksesuarların toptan satışını gerçekleştirmektedir. Firmamız tüm distribütörü olduğu U.S.A./Avrupa ülkeleri ve Uzak Doğu markalarının ürünlerinin teknik servis desteğini de vermektedir.

Vizyonumuz;

Gün geçtikçe yenilenen teknolojiyi takip ederek elektronik sektörünün ulusal ve küresel ihtiyaçlarını karşılamak ve Türkiye'nin sektör pazarını sürekli geliştirerek sektörde liderlik eden elektronik şirketlerinden biri olmaktır.

Misyonumuz;

Sektörümüz ile ilgili ürünleri, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyat, süre ve kalitede sunmak, satış sonrası verilen hizmetleri etkili bir şekilde gerçekleştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.


Hedeflerimiz ve Bizi Başarıya Götüren Prensipler

Kaliteden ödün vermemek

Türkiye’nin elektronik pazarına yüksek kaliteli ürünleri sunarak ve sektördeki teknolojik ilerlemeleri takip ederek müşterilerimizin ilerleyen teknolojiyi takip etmesini sağlamaktır. Bunu yaparken aşağıdaki prensipleri esas alıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Ertekin Elektronik müşteri odaklı çalışma prensibiyle tüm müşterilerilerine kusursuz hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına hızlı, doğru ve kaliteli çözümler sunmak önceliğimizdir.

Çözüm
Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaç ve önceliklerini analiz ederek, onlar için en uygun olacak çözümleri sunmak, yüksek kaliteli, bilimsel ve sektöre özel hizmet yaklaşımı ile stratejik bir iş ortağı olmak istiyoruz.

İlkeli
Ticaret

Sunduğumuz tüm ürünler, Ertekin Kalitesi ve ilkeli ticareti gereği müşterilerimiz için garanti altındadır. İlkelerimiz tüm müşterilerimiz için eşit, ticari açıdan ise şeffaflığı içerir.

Sürekli
Gelişim

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; Teknolojik imkanları kullanarak sunduğumuz hizmet ve ürünlerde sürekli gelişim sağlamak temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Güvenilir,
Saygın Olmak

Ertekin Elektronik için “Güvenilirlik”; her koşulda verdiğimiz sözlerin, aldığımız kararların ve tüm çalışmalarımızın sorumluluğunu sonuna kadar üstlenmektir. Sürdürülebilir bir ticaret için Güvenirlilik şirketimizin temel prensibidir.

Kurumsal Bilgiler

Şirket Bilgileri

Şirket Ünvanı ERTEKİN ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
Merkez MERKEZ MAH. BAGLAR CAD. D BLOK NO: 14 D IÇ KAPI NO: 12 KAGITHANE/ ISTANBUL
Mersis Numarası 0372004833900010
Vergi Numarası 3720048339 Boğaziçi Kur.
Taahhüt edilen ve Ödenen sermaye miktarı 9.000.000,-TL
Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin ERTEKİN
Yönetim Kurulu Üyeleri Yücel ERTEKİN
Yurder ERTEKİN
Sibel ÖZEN
Gönülay ERTEKİN
Son Genel Kurul Toplantı Tutanağı 22.04.2021
Genel Kurul İlanı 27.04.2021

Denetçi Bilgileri

Adı Soyadı
Denetçi Ünvanı Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri Anonim Şirketi
Denetçi Yerleşim Yeri İstanbul
Denetçi Merkezi Spine Tower, Büyükdere Cad.59.Sok.No:243 Kat:25-26 34398 Maslak, Sarıyer/İstanbul