MENÜ

Ses Kaynakları
Kaynaklar 

Audac
CMP30

ALL-IN ONE DIGITAL AUDIO PLAYER - CD, MP3 & FM TUNER

Ses Kaynakları
Kaynaklar 

Audac
MSP40

Media Oynatıcı / Kaydedici

MSP40, çok sayıda sıkıştırılmış ve kayıpsız ses formatı varyasyonunu destekleyen profesyonel bir medya oynatıcı / kaydedicidir. MP3, OGG, AAC, FLAC, WMA ve WAV'ın birçok bit hızında oynatılması, MP3, OGG ve WAV dosya türlerinde kayıt yapılması mümkündür. Sistemin ön panelinde, döner bir döner kadran ve 4 dokunsal buton ile birlikte 2.8 ”TFT ekran bulunur. Ünitenin ön panelindeki kontroller ve göstergeler sezgisel ve kullanıcı dostu bir işlem garanti eder ve deneyimsiz kullanıcılar için bile sorunsuz işletim ve konfigürasyon sağlar. Parça, sanatçı, çalma modu, ... dahil tüm medya bilgileri grafiksel kullanıcı arayüzünde gösterilirken, çalma modları tekli veya sürekli çalma arasında seçilebilir ve çeşitli tekrarlama ve rastgele çalma modları kullanılabilir. Hem dengeli stereo hat çıkışı (oynatma) hem de dengeli stereo hat girişi (kayıt) iki 3 pimli terminal bloğu bağlantısı kullanılarak uygulanır. USB medya taşıyıcısı, ünitenin ön panelindeki USB soketine takılmalıdır. RS-232 haberleşme portu, herhangi bir ev veya endüstriyel otomasyon sistemi ile sistemin entegrasyonuna izin verirken, isteğe bağlı 2,4 GHz uzaktan kumanda, görüşün dışında kalırken el kontrolüne izin verir.

Ses Kaynakları
Kaynaklar 

Audac
ISP40

Internet Audio Oynatıcı

ISP40, ani kanal durması veya müzik durması gibi istenmeyen davranışları ortadan kaldıran benzersiz Linum ™ teknolojisine sahip profesyonel bir internet radyo oynatıcısıdır. Dahili bir arabellek, kısa süreli bağlantı kesintileri için müzik kesintilerini önler ve ses akışının daha sonra otomatik olarak geri yüklenmesini sağlar. Sistemin ön panelinde, döner bir döner kadran ve 4 dokunsal buton ile birlikte 2.8 ”TFT ekrana sahip. Ünitenin ön panelindeki kontroller ve göstergeler sezgisel ve kullanıcı dostu bir işlem garanti eder ve deneyimsiz kullanıcılar için bile sorunsuz işletim ve konfigürasyon sağlar. İnternet radyo istasyonu bilgisi gibi bilgiler belirtilir. 30.000'den fazla kanal içeren veritabanı ile senkronize olur, tür, konum, dil gibi farklı ölçütlerde seçim yapılmasına izin verirken, özel akışlar 100 girişe kadar bir tercih listesine eklenebilir. Sinyal çıkış seviyesi, IP ayarları ve diğer gelişmiş ağ ayarları ile kullanıcı tarafından yapılandırılabilir, bu da ev, ofis veya kurumsal veri ağlarına bağlı herhangi bir ses sistemine uygulanmasını sağlar. Giriş bağlantısı, gösterge LED'lerine sahip bir RJ45 tipi konektör tarafından gerçekleştirilir ve herhangi bir ethernet ağına bağlanmaya izin verir. Dengeli stereo hat çıkışı, iki 3 pimli terminal bloğu bağlantısı ile bağlanır. RS-232 haberleşme portu, herhangi bir ev veya endüstriyel otomasyon sistemi ile sistemin entegrasyonuna izin verirken, isteğe bağlı 2,4 GHz uzaktan kumanda, görüşün dışında kalırken el kontrolüne izin verir.

Ses Kaynakları
Kaynaklar 

Audac
DSP40

DAB/DAB+/FM TUNER

DSP40, yüksek kaliteli bir ses üretimini garanti ederken, çok çeşitli radyo istasyonlarına erişim sağlayan profesyonel bir DAB / DAB + ve FM tuneridir. İstasyon seçimi manuel veya otomatik olarak yapılabilirken, 10 taneye kadar kanal dahili olarak kaydedilebilir ve geri çağrılabilir. Sistemin ön panelinde, döner bir döner kadran ve 4 dokunsal buton ile birlikte 2.8 ”TFT ekrana sahip. Ünitenin ön panelindeki kontroller ve göstergeler sezgisel ve kullanıcı dostu bir işlem garanti eder ve deneyimsiz kullanıcılar için bile sorunsuz işletim ve konfigürasyon sağlar. RDS / Radiotext tarafından taşınan radyo istasyonu bilgileri ve sinyal alım gücü gibi bilgiler gösterilir. Dinamik aralık sıkıştırma (DRC) desteklenirken sinyal çıkış seviyesi kullanıcı tarafından yapılandırılabilir ve yüksek seviyelerde arkaplan gürültüsü olan uygulamalarda düşük hacimlerde anlaşılabilirliği arttırır. Mono / stereo (FM) değiştirme gibi diğer fonksiyonlar her zaman mümkün olan en iyi ses alımını garanti eder. Anten girişi, dahil edilen anten kablosunun veya 75 O koaksiyel kablo kullanılarak başka bir harici antenin bağlanmasına izin veren bir F tipi konektör tarafından gerçekleştirilir. Dengeli stereo hat çıkışı iki 3 pimli terminal bloğu bağlantısı ile bağlanır. RS-232 haberleşme portu, herhangi bir ev veya endüstriyel otomasyon sistemi ile sistemin entegrasyonuna izin verirken, isteğe bağlı 2,4 GHz uzaktan kumanda, görüşün dışında kalırken el kontrolüne izin verir.

Ses Kaynakları
Modüler Kaynaklar 

Audac
XMP44

SourceCon™ Profesyonel Modüler Ses Sistem Merkezi

Ses Kaynakları
Modüler Kaynaklar 

Audac
FMP40

SourceCon™ Ses Dosyası Oynatma ve Acil Anons Kontak Modülü

Ses Kaynakları
Modüler Kaynaklar 

Audac
NMP40

Spotify Ses Yayın Modülü

 

* NMP40, AUDAC Touch ™ 1 ile uyumlu değildir. Sadece AUDAC Touch ™ 2 ile uyumlu olacaktır.

 

NMP40 SourceCon ™ Network ses çalar modülü, mevcut en iyi ses kalitesini korurken ses dosyalarını kişisel bir bilgisayardan veya mobil cihazdan doğrudan profesyonel bir ses sistemine aktarma olanağı sağlar.
 
Spotify Connect ve Soundtrack Markanız © gibi çeşitli akış teknolojileriyle uyumlu olarak, yalnızca bilgisayarınızı veya mobil cihazınızı denetleyici olarak kullanırken müziği doğrudan buluttan doğrudan profesyonel ses sisteminize aktarabilirsiniz. Bu, istenmeyen kesintileri önler ve daha yüksek örnekleme oranlarını korur, böylece her tür halka açık yerde doğru ortamı da ayarlayabilirsiniz (Her zaman yerel lisans düzenlemelerinize bakın).

Ses Kaynakları
Modüler Kaynaklar 

Audac
TMP40

SourceCon™ FM Tuner Modülü

Ses Kaynakları
Modüler Kaynaklar 

Audac
BMP40
XMP44 için Bluetooth Modülü
 
BMP40 alıcısı, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler veya diğerleri dahil olmak üzere herhangi bir Bluetooth uyumlu taşınabilir cihazdan ses çalma için kablosuz bağlantı olanakları sunar. Kurulu ortama bağlı olarak uzun menzilli iletim mesafesi (30 metreye kadar) mümkündür.
Cihazın keşfedilmesi ve 8'e kadar yetkili cihazın depolanmasıyla eşleştirme koruması, kamuya açık alanlarda yetkisiz kullanıcıların oynatılmasını önler. Parça ve sanatçı bilgileri gibi tüm medya bilgileri BMP40'tan alınabilir (bağlı cihaz tarafından destekleniyorsa), oynatma kontrolü bağlı cihazdan veya uzaktan kumandadan mümkündür.

Ses Kaynakları
Modüler Kaynaklar 

Audac
ANX44

XMP44 için DANTE Network Arayüzü

Ses Kaynakları
Modüler Kaynaklar 

Audac
BAE100

The BAE100 Bluetooth antenna extender kit, allows increasement of reception range for a Bluetooth (2.4 GHz) receiver when installed to a 19" equipment rack or any other (shielded) enclosure. The kit includes a 7 dBi (279 mm) antenna with a higher gain and reception range compared to most standard antenna's. It consists of a special multifunctional mounting bracket that offers the possibility to mount to a single 19" rack space enclosure. Mounting of the antenna on front of a 19" device (e.g. preamplifier with Bluetooth functionality) can also be done with the included 1 meter connection cable (SMA Male - Female), while the included 5 meter cable allows placement outside of the enclosure (e.g. wall mounting). Connections are made by SMA type connectors.
1